Darkness Sky 2 - Kayıt Ol

TwelveSky2 Darkness

DOWNLOAD

CONTRACT


Oyunumuza kayıt olan her oyuncu, aşağıda belirtilen maddeleri kabul etmiş sayılmaktadır. Lütfen oyuncu sözleşmenizi dikkatlice okuyup, onaylamadan kayıt olmayınız !


Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi


1.Yaş Sınırlaması

1.1. 18-13 Yaş arasındaki oyuncu adaylarının ebeveyn isteği dışında sisteme kayıt olmaları yasaktır.


1.2. 13 Yaş altındaki oyuncu adaylarının sisteme kayıt olması kesinlikle yasaktır.


1.3. Oyun içerisinde tespit edilen 13 yaş altı oyuncuların hesapları kişinin belirtilen yaşını doldurana kadar kapatılacaktır.


2.Ücretsiz Oyun

2.1. Oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabildiği gibi, yardımcı nesnelerin kullanımı, belirtilen fiyatlarda ödeme yapılarak sağlanabilmektedir.


2.2. Ödeme yapan kişi herhangi bir sebepten dolayı ceza alırsa veya kapatılırsa hak talebinde bulunamaz.


2.3. Yardımcı nesneler için kesinlikle değişim ve soyulma olaylarında iade yapılmayacaktır.


3.Engelli Hesaplar

3.1. Kullanıcıların hesapları, süreli veya süresiz kapatılma cezalarını aldıklarında oyun içinde faydalandıkları yardımcı nesnelerin kesinlikle iadeleri yapılmaz.


3.2. Destek sistemine gönderilen sahte video ve benzeri unsurlar için tarafların başlatacağı hukuki işlemlerde 12sky2darkness.com- Server yönetimi sorumlu değildir.Sorumluluk, öğeyi gönderen oyuncu ve kapatılan oyuncunundur.


3.3. Oyun Yöneticileri uygun görmediği bir oyuncunun hesabını sebep belirtmeksizin kapatabilir.


>4.Hile Kullanımı

4.1. Hile kullanımı yasaktır.


4.2. Hilenin çeşidine göre cezalandırılma yapılmaktadır.


>5.Hakaret / Küfür

5.1. Hakaret / küfür yasaktır.


5.2. Yasaklama Süresi hakaretin yaşandığı yer, şikayetçi oyuncu sayısı ve hakaretin boyutuna göre yetkililer tarafından değerlendirilerek verilir.


5.3. Küfür ve hakaret eden oyuncuların gerek hesapları kapatılmaktadır, gerekse süreli veya süresiz konuşma bloklaması (chat ban) atılmaktadır.


6.Bug Kullanımı

6.1. Oyun açıklarından yararlanmak yasaktır.


6.2. Eğer herhangi bir oyun açığı tespit eder ve bunu rapor etmek isterseniz : 12sky2darkness.com- Server - Destek Sistemine gönderebilirsiniz.


7.Hesap Paylaşımı

7.1. Hesap paylaşımı yasak değildir. Hesap paylaşımı sonucunda oluşacak sorunlardan 12sky2darkness.com- Server Yönetimi sorumlu değildir.


7.2. Hesabın veya oyun içindeki herhangi bir eşyanın, başka kişi ya da kurumlara Ücret (TL, $, EURO vs) veya Darkness Point (DP) karşılığında satılması ve alınması kesinlikle yasaktır.


7.3. Hesapların takası durumunda hiçbir Oyun Yetkilisi sorumlu tutulamaz. Tarafların kendi aralarındaki meseledir. Sorumluluk taraflarındır.


7.4. 12sky2darkness.com- Server dışı hesap ve item satışları, takasları yasaktır.


8.Dosya Paylaşımı / Hesap Soyulmaları / Eşya Çalınması

8.1. Oyun içindeki diğer kullanıcılardan veya internet bağlantılarıyla alınan dosyalardan gelebilecek olan ve bilgisayarınızda çalıştırıldığında klavyede basılan her tür harf, sayı vb. karakterlerin kaydedilmesi durumunda hesap soyulmaları meydana gelmektedir.


8.2. Hesap ve item güvenliği tamamen kullanıcıya aittir ve bu gibi durumlarda çalınan hesap, nesne vs. geri iadesi söz konusu değildir.


8.3. Eğer ispat edilirse sadece suçlu hesap süresiz kapatılır.


9.Hesap Güvenliği

9.1. Hesap bilgileri oyuncuya özgüdür ve bu bilgiler hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılamaz.


9.2. Hesap ve item güvenliği tamamen kullanıcıya aittir ve bu gibi durumlarda çalınan hesap, nesne vs. geri iadesi söz konusu değildir.


9.3. Kayıt olurken verilen bilgiler oyuncu sorumluluğundadır.


10.Oyuncular Arası İletişim

10.1. Oyun içerisinde, oyuncular arası ilişkiler sonucu gerçek hayatta ortaya çıkabilecek hiçbir olaydan 12sky2darkness.com- Server Yönetimi sorumlu tutulamaz.


10.2. Oyun içerisinde gerçek hayata yönelik tehditler tespit edilir veya bildirilirse sorumlu hesaplar için gerekli ceza işlemi uygulanır.


11.Hesaplar

11.1. Oyun içerisinde bulunan bütün hesaplar 12sky2darkness.com- Server yönetimine aittir. Yönetim gerekli gördüğü takdirde hesapları kapatabilir, değişiklik yapabilir.


11.2. Kullanım hakkı oyuncuda bulunsada ; hesaplar veya eşyalar gerçek değerler karşılığı 3. bir kişiye satılamaz.


12 KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İŞLENME AMACI VE HUKUKİ SEBEBİ

12.1. Kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil düzenlemelere uygun olarak aşağıda belirtilen amaçlar ve hukuki sebepler çerçevesinde işlenmektedir. Bu kapsamda 12sky2darkness.com adresli web sitemizde temin edilen “ad-soyad, e-mail adresi, telefon numarası, IP Adresi, Log Kayıtları” gibi kişisel verileriniz şirketin meşru menfaatleri ve yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi ile hakkın tesisi ve korunması hukuki sebeplerine dayalı olarak 6698 sayılı kanunun 5. maddesinin 2. fıkrasının “ç”, “e” ve “f” fıkralarındaki hukuki sebepler kapsamında, 5651 sayılı kanunun kapsamında yükümlülüklerin yerine getirilmesi, tarafınıza sunulan hizmetin geliştirilmesi, güvenliğini sağlanması, hileli ya da izinsiz kullanımların tespit edilmesi, operasyonel değerlendirmelerin araştırılması, internet sitesi hizmetlerine ilişkin hataların giderilmesi, tarafınızla iletişim kurulması, internet kullanım faaliyetlerinizin kolaylaştırılması ve çerez politikamızda belirttiğimiz diğer amaçlar ile işlenmektedir.


Yukarıda belirtilen maddelerde belirtilen durumlarda oluşabilecek hiçbir sıkıntıdan Oyun Yetkilisi sorumlu tutulamaz.
Kurallara aykırı olan davranış ve tutumlara hiçbir şekilde tolerans gösterilmeyecektir.
olan, oyuna giriş yapan ve oyun hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi kabul etmiş sayılır.
12sky2darkness.com - Server Yönetimi, Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi'nde belirtilen maddeleri değiştirme hakkını gizli tutar.